У Сумах озеленили середмістя

31

Зранку у сквері в центрі Сум висадили дерева та квіти.

Як розповів директор КП «Архітектура. Будівництво. Контроль» Володимир Никоненко, ідея озеленення належить підряднику, котрий виконував у сквері роботи з упорядкування. Він же взяв на себе придбання рослин і роботи з висадки.

Територією скверу розмістили кущові сакури (20 рослин), біля лавочок для утворення затінку – катальпи (13 дерев), а на клумбах – троянди п’яти кольорів (100 кущів).

32

33

«Сьогодні вся Україна відзначає день пам’яті жертв Голодоморів, і добре, що саме в цей день ми робимо таку добру справу», – зазначив міський голова Олександр Лисенко, котрий приєднався до озеленення скверу.

Очільник міста розповів, що свого часу були охочі побудувати на цьому місці кафе. Втім, оскільки це середмістя, і закладів громадського харчування навколо не бракує, вирішено було залишити цю територію вільною для доступу для всіх сумчан, облаштувавши тут зону відпочинку.

Нагадаємо, облаштовувати сквер почали на початку літа до Дня міста. Згідно з тендерною документацією на будівництво з міського бюджету виділили 1 234 618 грн. Аби визначитися з назвою та надати пропозиції щодо установки контактних символічних скульптур чи фонтанів, мер запропонував провести творчий конкурс. Загалом, якістю робіт міська влада була не задоволена.