У Сумах ожеледиця: у міськраді рапортують, що з проблемою впоралися

Фахівці обласного Гідрометцентру на 14 грудня прогнозували по Сумській області та м. Суми  ожеледь, на дорогах ожеледицю ( І рівень небезпечності, жовтий). Як бачимо, прогнози справдилися.

Рятувальники закликають громадян бути обережними. Як водіям, так і пішоходам необхідно бути уважними на дорогах та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, попереджає управління ДСНС України у Сумській області.

Втім, очільник міста  Олександр Лисенко під час апаратної наради  повідомив, що, на його думку,на дорогах міста порядок, але визнав, що  тротуари таки не підготовлені до того, щоб ними могли нормально пересуватися люди.

«Це не стосується «Шляхрембуду» — вони з дорогами впоралися. А прибудинкові території, за які відповідають обслуговуючі організації — не посипані. Тому інспекція з благоустрою, можете не бути присутніми зараз на апаратній нараді. Всі ваші підлеглі, і ви в тому числі, – всі на обстеження — на всі наявні автомомбілі, що у вас є, хто пішки. На 10.0 годину я чекаю від вас інформації щодо стану вулиць», — звернувся міський голова до начальника інспекції з б