У Сумах патрульні оперативно розшукали 8-річну дитину

Нещодавно ввечері патрульні отримали повідомлення про зникнення дитини на вулиці Супруна в Сумах. За лічені хвилини екіпаж патрульних поліцейських був на місці. Схвильована жінка розповіла інспекторам, що її 8-річна дочка гралася на дитячому майданчику. Та потім громадянка відійшла на кілька хвилин за ліками для дитини, а повернувшись, дівчинки на майданчику вже не знайшла.

Спроби знайти її самостійно не увінчалися успіхом. Тож матір викликала патрульних. Жінка страшенно хвилювалася, адже, з її слів, донька, хворіє на епілепсію.

Кілька екіпажів патрульних негайно ж розпочали пошуки маленької дівчинки. Опитування мешканців сусідніх багатоповерхівок відразу ж підказало правильний напрямок пошуку малечі. І за пів години патрульні знайшли схожу за описом дівчинку на сусідній вулиці. Щастю мами не було меж. Як з’ясувалося згодом, маленька пішла погратися на дитячий майданчик на сусідній вулиці.

Жінка подякувала патрульним за пильність, злагодженість дій та повернення дівчинки додому.

Шановні батьки! Літо — це пора відпочинку дітей і особливої відповідальності дорослих за їхнє життя і здоров’я. Це час, коли дітей підстерігає безліч небезпек. Брак батьківського нагляду та велика кількість вільного часу — “гримуча суміш”, яка не завжди йде на користь дітям.

Приділіть кілька хвилин своїм дітям та нагадайте їм правила поведінки на дорозі, у місцях масового скупчення людей та з незнайомцями. Пояснювати треба навіть, здавалося б, найпростіші речі.