У Сумах підрядники, які кладуть “євродвори”, дають строк гарантії на 10 років

Фахівці Управління капітального будівництва та дорожнього господарства ведуть ремонтні роботи у дворах та на дорогах міста.
За словами мера Лисенка, ініціатива «євродвір» продовжується і в цьому році та обіцяє “накрити” всі двори протягом кількох років. У 2016-му на капремонт прибудинкових територій з міського бюджету спрямували 35 млн грн. За ці гроші планують відремонтувати близько 90 об’єктів.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов, нині ремонти проходять на 10 об’єктах міста, у тому числі по пр-кту Шевченка та вул. Ковпака. «У договорах між управлінням та підрядною організацією строк гарантії на покриття визначено на 10 років. За зверненням мешканців ми змінюємо проектну документацію, на прохання жителів облаштовуємо доріжки, якими вони користуються, але яких не було передбачено в початковому проекті», – додав Шилов.

Зокрема, по вулиці Лучанська ремонтні роботи наразі ведуться біля чотирьох будинків. На прохання мешканців фахівці управління капітального будівництва облаштовують доріжку з плитки поза будинком, аби зручніше було добиратися до зупинки.