У Сумах побудують ще одне кладовище

До липня Управління капітального будівництва розробить проект будівництва кладовища в районі c. Новоселиця. На ці роботи у міському бюджеті цього року передбачено 1 млн грн. Крім того, триватиме будівництво кладовища в районі 40-ї підстанції, повідомляє Панорама.

«У бюджеті закладено кошти на будівництво кладовища в районі 40-ї підстанції та 1 млн грн. на проект кладовища в Новоселиці. Оскільки ця ділянка не належить до Сум, зміни у генплан не потрібні», – зазначив нещодавно на апаратній нараді директор УКБ Віталій Шилов.

За словами начальника управління містобудування Андрія Кривцова, ділянка в Новоселиці передана у користування Сумській міськраді, і тендер на проектно-кошторисну документацію вже оголошений.

Віталій Шилов зауважив, що роботи на кладовищі в районі 40-ї підстанції ведуться планово. Щорічно на них виділяється в бюджеті 4-5 млн грн. Тут можна виконувати роботи ще протягом 3-4 років.

У Сумах 13 кладовищ, поховання на багатьох з них можливі лише при наявності сімейних могил і деяких документів.

Міський голова доручив до 1 липня відзвітувати про підсумки виконаної роботи за цими проектами.
Нагадаємо, це питання вже обговорювалося влітку 2019 року, але тоді вирішили, що виконувати роботи відразу на двох об’єктах для бюджету міста накладно. Тоді говорили про те, що через зволікання місто може втратити цю земельну ділянку, виділену Верховною Радою, якщо нічого не буде з ним робити упродовж такого довгого терміну.