У Сумах поскаржилися до СБУ через мітинг антивакцинаторів під “Києвом”

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький, минулої неділі через такий мітинг не працював Центр масової вакцинації в ТРЦ «Київ»де зазвичай за день щеплюються близько 700 осіб.

«700 жителів Сумщини не отримали вакцину тільки через те, що півтора десятка людей вирішили походити містом і повиступати проти вакцинації, – зазначив Дмитро Живицький. – Мені здається, що ці люди перебувають або під впливом недостовірної інформації, або це диверсійні якісь групи, які спеціально проводять за гроші такі «антивакцинаторські» заходи».

За словами голови облдержадміністрації, начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко повідомив до Служби безпеки України про те, що через цей захід був закритий центр вакцинації в Сумах. Також на ім’я керівника Служби безпеки України в Сумській області від облдержадміністрації буде надіслано звернення щодо посилення контролю над ситуацією в області й такими заходами.

«Ми перебуваємо на кордоні із країною-агресором, і по той бік кордону першочергово зацікавлені у дестабілізації ситуації, – наголосив Дмитро Живицький. – Ми не можемо цього допустити».