У Сумах повернуть частину зупинок на вимогу

34

Виконком Сумської міськради має намір повернути і узаконити в якості стаціонарних кілька десятків зупинок на вимогу, які були скасовані з 20 березня цього року, пише Ваш Шанс.

Про це повідомив мер Олександр Лисенко на засіданні виконкому 18 липня. За його словами, на такий крок місто йде через численні звернення сумчан, яким скасування зупинок на вимогу доставила серйозні незручності, особливо літнім людям і батькам з маленькими дітьми. Всього на сьогодні надійшло близько 50 звернень. Їх розглядає спеціальна комісія з транспорту, до складу якої входять також представники патрульної поліції. 30 зупинок вже узгоджені, інші ще опрацьовуються. Серед них в тому числі і нові зупинки, яких раніше взагалі не було і які з’явилися в зв’язку з відкриттям нових маршрутів (вул. Чорновола (маршрут №25), вул. Інтернаціоналістів (маршрути №№25 і 60) і т.д.) .

За словами мера, питання по цим 50 зупинкам виконком розгляне найближчим часом на позачерговому засіданні, щоб не чекати цілий місяць до чергового серпневого засідання.

Поділитися в соцмережах: