У Сумах приїжджий цирк наробив галасу через подряпаний ніс леопарда

Приїжджим до Сум цирком зайнялася екоінспекція. У понеділок вона планує провести тотальну перевірку. Про це у Фейсбуці повідомив член міськвиконкому Володимир Луговий.

Перевірка пов’язана з опублікованими у соцмережах вчора, 20 липня, фотографіями, де зображене кошеня леопарда з подряпаним носом. Сумчан обурило те, що, не дивлячись на нездоровий вигляд тваринки, співробітник цирку використовував її для зазивання перехожих. Це викликало у декого бажання організувати навіть пікет біля цирку.

«Сьогодні відвідали цирк, про який вчора писав допис. На місці вже представники ЗМІ, оглянули місця, де тримають тварин. За словами керівництва цирку, тварини орендовані у Європі. За фактом звернень екологічна інспекція також провела огляд території цирку, на понеділок призначена тотальна перевірка. Кошеня, за словами керівництва цирку, просто “дуже жваве” і тому “десь подряпало ніс саме”, спинка в нормі. Попереду – за нашою вимогою ветеринари оглянуть тваринку і інших мешкаців цирку і дадуть свій висновок.

По факту результатів готуємо ще декілька звернень у відповідні інстації, аби перевірити цей цирк та у яких умовах знаходяться тварини. Тримаємо на контролі», – написав у Фейсбуці Володимир Луговий.

13770286_1742111202723531_5631504401781636834_n