У Сумах пройшла вечірка сапсерфінгу до Дня молоді

У Сумах продовжують святкувати День молоді, який організовує відділ молоді та спорту Сумської міської ради. 26 червня містяни змогли безкоштовно познайомитись з незвичним дозвіллям – сапсерфінгом.

Сапсерфінг – водний вид спорту, один з різновидів класичного серфінгу. Спортсмен стоїть на дошці та переміщається по воді за допомогою весел.  В Україні з’явився зовсім недавно, у 2017-му році.

У рамках «Youth Week» відділ молоді та спорту Сумської міської ради разом з SUP Club Sumy організували Supsurfing Party, де кожен бажаючий міг спробувати цей вид спорту. Містянам запропонували під наглядом професіоналів покататись на дошці Пслом. Перед кожним відпливом організатор розповідала правила безпеки та видавала рятувальний жилет. Дітям дозволяли кататись лише разом з інструктором.

Першими сапсерфінг спробували діти та підлітки. Різнокольорові дошки привернули їх увагу, тому, не дивлячись на острах, вони залізали на дошку і, міцно тримаючись за пасок, вирушали у міні-подорож.

«Взагалі клас! Дуже круто, хочу ще раз!», – ділиться враженнями один з учасників.

Дорослі стояли у черзі після дітей. Сміливіші спробували гребти власноруч, а одна дівчина навіть виконала гімнастичний трюк на дошці. Інші ж сідали біля інструктора та отримували приємні емоції від водної прогулянки.

Клуб сапсерфінгу запрошує охочих покататися на дошці. Як розповідає одна зі спортсменок, хоч цей вид спорту новий у нашому регіоні, але вже зібрав чимало прихильників.

Sup Club Sumy чекає всіх на Екстрим пляжі на Голубих озерах з 10.00 до 20.00 щодня. Детальніше звертатись за телефоном: 050-076-65-30.

Марина Тищенко