У Сумах пройде флешмоб на підтримку масової закупівлі тролейбусів

7

Сумчан запрошують подати звернення до міської влади з вимогою закупити 45 тролейбусів, які передбачені цільовою програмою розвитку транспорту.

Акція в рамках ініціативи # плюс45траліків2018 відбудеться сьогодні, 9 листопада, з 16:30 до 17:30 на першому поверсі в будівлі Сумської міськради.

Пропонований для звернення шаблон оприлюднений на сайті «Транспортного порталу». Його можна скопіювати повністю або змінити. Бланки із зверненнями також будуть доступні на місці флешмобу.

«Наплювавши на думку містян, міська влада і мер Лисенко провели транспортний конкурс, забетонували 300 жовтих маршруток «рута», які розвалюються на ходу, як основний транспорт міста на найближчі 5 років. Давайте задамо собі два простих питання. Хто є основним користувачем громадського транспорту в Сумах? Проблема з міським громадським транспортом вирішиться сама? Всіх сумчан, яким для себе і для своїх близьких потрібен безпечний і комфортний міський транспорт, запрошуємо взяти участь у флешмобі за гідний транспорт», – написав на своїй сторінці у Facebook член громадської комісії з транспорту Олександр Мироненко.

Нагадаємо, у 2015-му в Сумах підписали комплексну програму з розвитку міського транспорту. Відповідно до неї, у 2016 році планувалося купити 18 тролейбусів, у 2017 – 21, а в 2018 – 10. Але за два роки в місті з’явилося тільки 4 нові тролейбуси.