У Сумах пройшла 6-та Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій (+ВІДЕО)

Безымянный

Вундеркінди з усієї країни з’їхалися до нашого міста, аби визначити, хто ж цьогоріч кращий у айті-технологіях.

Анна з дитинства захоплюється створенням дизайну для комп’ютерних ігор. Каже, із програмуванням планує пов’язати своє майбутнє. Саме тому цьогоріч взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій.

“Це місце, де можна поєднати приємне з корисним. Я вважаю, що технології завжди нам допоможуть у цьому житті, і це важливо для мене”, – коментує учасниця олімпіади Анна Манько.

Станіслав вже кілька років поспіль займає перші місця у цьому конкурсі. Каже, це для нього – крок у майбутнє.

“Я беру участь тому, що мені це подобається, саме інформаційні технології. І те, що я займу місце – це один з кроків до моєї мрії.  Тема всіх завдань в загальному була про театр, там були завдання в загальному там про всі театри, про сцени, які там є”, – розповідає учасник олімпіади Станіслав Домбровський.

Організатори кажуть,13 років поспіль ця олімпіада проходила лише у місті Дніпро на міському рівні. У 2012 інтелектуальне змагання вийшло на всеукраїнський рівень. У майбутньому ж планують зробити олімпіаду  міжнародною. Адже подібної  унікальної методики  немає більше ніде у світі.

“Мета програми була проста, вона була щоб діти, які можуть щось робити в інформаційних технологіях надто таке цікаве, гарне, і розумне,- щоб вони мали де це зробити, і показати свій талант. І, я думаю, не менш важлива мета була дати вчителям інформатики методику, яка підтягує їх вище, на іншу сходинку”, – голова журі, автор ідеї Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій Микола Кузічев.

Генеральними  партнерами Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій від часу її заснування  є компанії Київстар та Майкрософт Україна. Кажуть, дуже важливо розвивати молоді айті-таланти, адже  за дітьми – наше майбутнє. Наприклад, Київстар  надає підтримку талановитим школярам і студентам, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах в рамках загальнонаціональної соціально-освітньої ініціативи «Зроби свій внесок».

“Україна дуже впевнено входить в еру цифрових технологій, інтернет-речей, електронне самоврядування, електронні системи самообслуговування – все це вже у нашому життя, для того, аби українці жили комфортніше. І нашій країні дуже потрібні фахівці, які будуть впроваджувати ці інновації. І саме тому ми підтримуємо талановитих школярів та студентів, а також молодих підприємців та стартаперів, які представляють свої розробки у сфері точних наук”, – менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії “Київстар” Алла Лаврентьєва.

Переможців нагородили цінними призами, зокрема мобільними телефонами із  стартовими пакетами. У багатьох командах учасники посіли одразу декілька призових місць. Лідерами можна вважати команду Херсонської області, адже вони вибороли три перших місця з шести.

Як це було дивіться у сюжеті СТС.

Читайте також:

  1. Сумчанину з інвалідністю відмовили у безкоштовному проїзді: позиція перевізника

  2. «Освіта. Рік незламності»: у Сумах відбувся форум директорів закладів середньої освіти

  3. Всі крім ОПЗЖ: у Сумській міській раді нове депутатське об’єднання

  4. Водію, якого підозрюють у спричиненні смертельної ДТП у Сумах, обрали запобіжний захід — перебування під вартою без права на заставу

  5. Без ОПЗЖ: депутати Сумської міськради об’єдналися заради посилення обороноздатності міста й області

  6. У Сумах поліція шукала 8-річного хлопчика, який пішов покататись на ліфті у ТРЦ

  7. У центрі Сум п’яний водій на Mitsubishi зніс паркан та сітілайт

  8. Куди депутати Сумської міськради спрямували кошти громади

  9. «Клята війна не дала поховати у рідному селі»: загинув український захисник, який все доросле життя був на війні

  10. У Сумах чоловік затримав злодія, який зняв акумулятор з його автівки