У Сумах сміттєпереробна компанія захопила парковку

У військовому містечку на вулиці Герасима Кондратьєва, 122 компанія «А-Муссон» розмістила свої сміттєві баки на парковці. А будівельне і габаритне сміття, яке не вивозять місяцями, відтепер заполонило газон. А зовсім поряд – дитячий садок.

Мешканці не розуміють, чому сміттєві баки віднедавна стали чи не головною «окрасою» військового містечка.

«Ось це навалене будівельне сміття прибирають раз на місяць, і це у кращому випадку. Я би хотів задати питання «А-Муссону»: за яким принципом здійснюється тарифікація, якщо сміття вивозять раз на місяць», – говорить обурений через сміттєві баки у дворі Юрій Отенко.

598b21e911127_37

До того ж сміттєвих баків тут катастрофічно не вистачає. Раніше, коли не було новобудов, їх було більше, нині залишилося лише три. А будинки навколо додаються, і всі зносять сміття саме у цей двір.

«Раніше було 5 баків, а тепер побудували нові будинки та магазини. З нових тих приватних будинків везуть машинами сміття і викидають. Три бака це дуже мало на наш мікрорайон», – розповідає місцева мешканка Галина Борискіна.

В «А-Муссоні» традиційно ані жителям, ані нашим кореспондентам ситуацію не коментують.

Профільні чиновники радять писати скарги.

«Мешканці мають написати звернення з вимогою про перенесення контейнерного майданчика за наступною адресою. Виїжджає комісія та приймає рішення, як можна перемістити контейнерний майданчик», – коментує начальник «Інспекції з благоустрою м. Суми» Руслан Голопьоров.

Такі випадки незручного та не правомірного розташування сміттєвих баків, до того ж і переповнених у Сумах непоодинокі.