У Сумах сміттєві баки «А-МУССОН» плодять тарганів

Мешканці будинку 12/1 по вулиці Іллінській довго терпіли сморід від сміттєвих баків «А-Муссону» під їх вікнами. Та коли почали з’являтися таргани, люди забили на сполох: впевнені, що паразити завелися через непорядність сміттєвої організації.

Мешканці говорять, що ці сміттєві баки не відносяться до їх будинку, а вони страждають від смороду, а тепер і від паразитів. Жінки стверджують, що тут постійно бігають безпритульні собаки. Голуби, які сюди злітаються, разом з сміттям розносять мікроби.

«Вони тут харчуються та несуть усяку заразу на технічний поверх, а звідти по квартирах. Мешканці 8 та 9-го поверху захлинаються від тарганів. А тепер вони є і у підвалі», – скаржиться на «А-МУССОН» Галина Лисянська.

Господарі однієї квартири впіймали такого таргана.

«Спіймав вдома таргана після того як смітники пересунили під наші вікна», – говорить чоловік.

592465d842415_4

Жителі будинку  стверджують, що  цим бакам тут не місце, це повний безлад в самому центрі міста.

592465d887c89_6

Ми запитали у компанії А-мусон, чому ці баки саме тут.

«Місце визначене департаментом інфраструктури міської ради. Ми місця не визначаємо, ми тільки перевізники», – коментує директор ТОВ «А-МУССОН» Олексій Олійник.

В департаменті як завжди відмовляються давати пояснення.

За державними санітарними правилами і нормами майданчик з контейнерами має бути віддалений  від житлових будинків, не менше ніж на 20 метрів . Як ми бачимо норми не те, що не дотримані, тут навіть спорядженого майданчику для сміттєвих баків не має, вони стоять прямісінько на дорозі.

Подробиці дивіться у сюжеті далі.

Поділитися в соцмережах: