У СУМАХ СПІВРОБІТНИК АЗС НАМАГАВСЯ СИЛОМІЦЬ ЗАШТОВХАТИ В АВТО ВОЛОНТЕРКУ ІЗ ТОВАРИСТВА ЗАХИСТУ ТВАРИН

Про неприємний інцидент, що трапився 23 квітня у Сумах біля АЗС “Маршал”, що на вулиці Герасима Кондратьєва, Сумське товариство захисту тварин повідомило на своїй сторінці Вконтакте.

За словами зоозахисників, волотери хотіли забрати на стерилізацію одну із собак, які живуть на території цієї заправки. Вони підійшли до працівників АЗС поцікавитися щодо собаки, але одразу наштовхнулися на неадекватну поведінку і крик.

“Хлопнув дверью волонтеры вышли на улицу .
Разъярённые сотрудники выбежали всем составом вслед за нами, слушать нас никто не собирался,началась словесная перепалка с продавщицей и обслуживающим персоналом.В течении пяти минут подтянулись пьяные работники АЗС ,цитирую одного из них :”пиплы,шо тут таке, я пьяный и буйный, сидайте по машинам и тикайте”.Сзади стояла дамочка с сигаретой и без остановки кричала и угрожала невидимыми знакомыми (на территории АЗС курить запрещено ,видимо тех, кто работает там -не касается ).
ОЗЖ уже собирались уезжать, как один из выпивших сотрудников начал нависать на девушку-волонтера пытаясь затолкать её в машину, все это действие сопровождалось криками и угрозами” – розповіли про ситуацію волонтери.

Товариство уже надіслало листа керівництву цієї заправки, в якому викладена суть інциденту. Якщо не надійде жодної реакції, зоозахисники обіцяють широкий розголос цього ганебного випадку.