Мерія Сум створює новий Центр для учасників бойових дій та АТО

ATO-321

Депутати Сумської міської ради ухвалили рішення про створення комунальної установи «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам АТО та членам їх сімей». Він буде розташований по вул. Герасима Кондратьєва, 165/71. Нині у цьому приміщенні ведуться ремонтні роботи.

Центр утворюється для обслуговування не менше, як 50 громадян на день в умовах денного перебування. У його структурі функціонуватимуть відділення медичного та соціального супроводу, соціально-психологічних та педагогічних послуг, а також фізіотерапевтичне відділення.

Центр буде консультувати щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи; надавати послуги із забезпечення м’яким та твердим інвентарем, одноразовим харчуванням, транспортними послугами, засобами малої механізації, соціально-побутової адаптації, матеріальної підтримки осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах; юридичні, психологічні, інформаційні та інші послуги.

Нагадаємо, рішення про створення даного Центру депутати Сумської міської ради ухвалили ще у вересні 2015 року. Але тоді в назві центру значилися лише учасники АТО та члени їх сімей. Останнім рішенням від 30 березня сумські обранці дали змогу обслуговуватися в установі ще й учасникам бойових дій.