У Сумах тариф за збір і вивезення ТПВ може збільшитися на 20%

vivoz-musora-sumy

Днями представники компаній, що надають послуги з вивезення побутового та будівельного сміття населенню і підприємствам обласного центру звернулися до членів виконавчого комітету Сумської міської ради з пропозицією підвищення тарифу на послуги, пише 0542.

За підрахунками ініціаторів проекту рішення, ціна для сумських споживачів збільшиться в середньому на 20%.

Підвищення тарифів прямо пов’язане з ростом цін на паливно-мастильні матеріали, збільшення мінімальної заробітної плати, а також позаплановим вивезенням великогабаритного сміття.

ТОВ «Сервіс-ресурс» за збір і вивіз ТПВ хоче отримувати від сумчан, які живуть у багатоповерхівках 11,40 грн. замість 9,39 грн.; жителі приватного сектора заплатять за послуги компанії 7,82 грн., зараз – 6,49 грн .; бюджетні організації – трохи більше 59 грн. за м куб., решта – 76,26 грн. за м куб.

ТОВ «А-Муссон» пропонує наступний варіант: в приватному секторі 7,72 грн. замість нинішніх 6,26 грн .; жителі багатоквартирних будинків – 10, 85 грн. (зараз 9, 13 грн.).

Нові розрахунки вже передані для вивчення в департамент інфраструктури Сумської міськради. Вирішальне слово – за членами виконавчого комітету, які планують обговорити це питання вже у четвер, 27 квітня.