У Сумах відбудеться велоквест «VeloLife»

У рамках Днів сталої енергії 27 червня о 16.00 у Сумах пройде велоквест «VeloLife». Організатори заходу – Агенція промоції «Суми» за підтримки  KEY ROOM.

Цього року «VeloLife» святкує 5 років. За цей час понад 400 містян взяли участь у заході. Як розповідають в Агенції промоції, постійних команд-учасників – 7:

«Ми вже традиційно зустрічаємо учасників на цьому заході. Кожного року роздаємо брендовані футболки, і учасники їх колекціонують та вдягають на наступний рік».

Організатори очікують на рекордну кількість команд і сподіваються, що постійних учасників побільшає.

Для участі у велоквесті потрібні велосипед, команда з трьох людей та реєстрація за посиланням. Цьогоріч, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, будуть внесені певні корективи: учасникам необхідно бути у масці, а інструктаж буде проводитись на безпечній відстані. Захід проводиться на свіжому повітрі, тому команди не перетинатимуться між собою.

Всі учасники отримують брендові футболки, кепки, а цього року їх чекають чашки або рюкзак. Команди-переможці отримують гарні подарунки, серед яких фітнес-браслети, павербанки, портативні гучномовці.

Звільняйте свій час та разом з друзями вирушайте розгадувати цікаві загадки на різних локаціях міста!

Марина Тищенко