У Сумах відбулася виставка ретроавтомобілів

Напевне, сучасні діти навіть не увляють, що ж воно таке – “горбатий “Запорожець” чи то “Москвич-412”  🙂 Хоча більшості сумчан старшого віку ці дива радянського автопрому добре відомі. Так само, як і знаменитий олень на капоті “Волги” ГАЗ-21.

До речі, якщо ви думаєте, що практично у кожної моделі ГАЗ-21 (яку в народі називали просто 21-ша Волга) на капоті була присутня фігурка оленя, то ви помиляєтеся. Насправді на заводі ця красива деталь кузова встановлювалася лише на деякі автомобілі до 1962 року. З 640 тисяч випущених машин менше чверті оснащувалися фігурками оленя.

Пороздивлятися автомобілі, випущені у період 1939-1990 років, сумчани мали нагоду 28 жовтня: з нагоди Дня автомобіліста у Сумах на парковці ТРЦ «Мануфактура» відбулася виставка історичних авто. Організатори говорять, що таким чином вони хочуть сприяти розвитку та популяризації історії автомобілізації та автомобільного спорту в Україні.

«Усього було представлено 20 автомобілів. Плануємо відкривати ретро-сезон навесні 2019 року та проводити цікаві заходи з метою сприяння розвитку і пропаганді руху історичних транспортних засобів, реставрації, збереження та їх популяризації як національного надбання», –  прокоментував подію Олексій Сахно, організатор та керівник клубу «Ретро-Суми».

Фото: xpress.sumy.ua