У Сумах відкрили готель для шин

Двічі на рік власники автомобілів, особливо ті, хто не має гаража, стикаються з проблемою зберігання шин.

Насправді варіантів, де залишити чотири громіздких колеса, багато: на балконі, на дачі, у під’їзді, в коридорі квартири. Але навряд чи це становитиме зручності для родини. Тому є краща альтернатива – «шинний готель». Такі послуги не так давно сталися надаватися в Європі, а наразі вже є і в Сумах.

Новий і поки що єдиний в Сумах сервіс пропонує для господарів автівок велике приміщення, де створені спеціальні умови для зберігання коліс різної конфігурації.

Відтепер сумчанам не треба думати, де зберігати шини або колеса. Їх у готелі регулярно перевертатимуть і стежитимуть за чистотою. А коли за вікном вдарять морози, ваші колеса перебуватимуть у теплі, ще й під цілодобовим відеоспостереженням.

У готелі зберігається стабільна температура повітря, і через постійну зміну положення шин не відбувається їх деформація. Адже кожному автолюбителю відомо, що бережливе та професійне зберігання шин продовжить якість їхньої служби. Тож не варто відмовляти у комфорті.

Також тут надаються послуги з шиномонтажу, ремонту та фарбування дисків, продажу нових шин за оптовими цінами та шин з Європи, що були в користуванні.