У Сумах відкрили «Єврейський дворик»

У Сумах відбулося відкриття арт-простору «Єврейський дворик», повідомляє jewishnews.com.ua.

Про це в середу, 25 серпня, на наступний день після відкриття, повідомили в єврейській благодійній організації «Хесед Хаїм».
Ідея створення такого майданчика виникла ще півтора роки тому.

“Тепло і затишок наших зустрічей хотілося винести за звичні межі, обмежені стінами. Та й усім подобається проводити час на повітрі, коли тепло, хороша погода, гріє сонечко”, – говорять організатори.

Однак проєкт задумувався як для учасників єврейської організації, але і для всіх городян і гостей Сум.

“Нам хотілося, щоб двір Єврейського Дому став арт-майданчиком і для міських заходів, адже тут можна проводити невеликі концерти, виставки, майстеркласи, а цікавий мурал – прекрасна фотозона”.

Волонтери Сумської волонтерської мережі SVC розробляли ескізи малюнків, ідеї внутрішнього устрою, до проекту приєдналися талановиті художники.

“Арт-простір «Єврейський дворик» – це наш подарунок місту на честь Дня Незалежності”, – розповідають організатори.

Учасники єврейської волонтерської організації висловили надію, що скоро в затишному дворику зазвучать музичні інструменти і голоси співаків, засяють картини і фотоспалахи.

Церемонія відкриття «Єврейського дворика» проходила в затишній і щирій атмосфері: з живою музикою, піснями, танцями і яскравими майстеркласами.

Учасники сподіваються, що і всі заходи, які будуть тут проходити, теж будуть теплими і душевними. А наше місто стане прикладом дружби і толерантності.

Поділитися в соцмережах: