У Сумах відкриють ще один центр вакцинації – у “Мануфактурі”

Як повідомила під час брифінгу заступниця начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина Хомета, центри вакцинації працюватимуть в кожному районному центрі, а в Сумах на вихідних будуть відкриті три такі центри. Також буде розгорнуто тимчасовий пункт вакцинації в ТРЦ «Мануфактура».

Цими вихідними в обласному центрі продовжить свою роботу центр масової вакцинації в ТРЦ «Київ» (вул. Кооперативна, 2) – у суботу та неділю з 9.00 по 13.00.

Також традиційно працюватимуть центри, що розміщені Сумах по вул. Привокзальна, 3-а – в суботу та неділю з 9.00 по 14.00 та вул. Іллінська, 48/50 – в неділю з 9.00 по 14.00.

Крім того, буде розгорнуто тимчасовий пункт вакцинації в ТРЦ «Мануфактура» по вул. Харківська 2/2 – в суботу з 9.00 по 14.00.

До речі, з понеділка протягом робочих днів центр вакцинації у ТРЦ «Київ» продовжить свою роботу і у вечірній час – з 15.00 до 19.00.

«Зважаючи на можливі ускладнення протиепідемічної ситуації, я закликаю жителів Сумщини щепитися проти коронавірусної інфекції, – наголосила Галина Хомета. – Усі вакцини, які є на території області, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вони мають доведену клінічну ефективність від виникнення тяжких випадків захворювання і більш ніж на 90% попереджають смертельні випадки».

Детально про центри та пункти вакцинації дивіться за посиланням.

Поділитися в соцмережах: