У Сумах влада поговорила з перевізниками

Фахівці відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг спільно з депутатами міської ради зустрілися із перевізниками, що працюють у сфері міських перевезень, з приводу обговорення актуальних питань.

Одне з таких озвучила заступниця начальника управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян департаменту соціального захисту населення Вікторія Литвиненко. Вона повідомила, що під час зустрічі з сім’ями загиблих учасників бойових дій надходять скарги на некоректну поведінку водіїв автобусів та відмову в безкоштовному проїзді. Перевізники пообіцяли  провести додаткові інструктажі та роз’яснення з водіями автобусів. Разом із тим, міські обранці вийшли із пропозицією, аби департамент соціального захисту населення підготував та виніс на обговорення постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики розрахунки на відшкодування компенсаційних виплат за пільгове перевезення членів сім’ї загиблих учасників бойових дій.

Наступним питанням порядку денного був розгляд розрахунків тарифу, а саме проведення процедури розробки регуляторного акту, терміни оприлюднення та розгляд проекту рішення, про що поінформував начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко.

Головна спеціалістка відділу Наталія Андросова додала, що за результатами перевірок розрахунків, одержаних від перевізників, були виявлені недоліки, про що перевізників попередили письмово. Також було наголошено на відповідності розрахунків щодо затвердженої Методики та своєчасному поданні відсутніх документів до відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Водночас підприємцям доручили провести додаткові інструктажі щодо роботи у вечірній час, культури обслуговування населення, а заразом звернути особливу увагу на покращення санітарно-технічного стану транспортних засобів.

Окремо учасники загальних зборів зупинились на прийдешньому фестивалі «Kvartal FEST», що відбудеться в с. Підопригори – перевізникам запропонували долучитись до перевезень мешканців до місця проведення заходу.

Поділитися в соцмережах: