У Сумах влаштували виставку “Шокова терапія”- показали фото автівок після аварії

Виставка “Шокова терапія” відбулася у Сумах 10 листопада. її влаштували патрульні біля торговельного центру “Євробазар”.

На фото зображені автівки, які потрапили в аварії. Світлини, де є травмовані чи загиблі, організатори закрили і пропонували подивитись тільки тим, кому виповнилось 18 років та тим, хто сам цього забажає.

“Враження не можу передати словами, бо це дуже страшно: потрапляти в такі ситуації як пішоходу, так і водію. Треба переходити дорогу на зелене світло і дивитися по сторонах. Тому що пішоходи, буває, цього не роблять – і потрапляють у таку ситуацію. Винен буде водій, а не пішохід”, – говорить учасниця акції Софія Войтенко.

Олена Рубаненко каже:

“Завжди говорю водію, з яким я їжджу, своєму чоловікові: ти не можеш знати, у якому стані людина, що їде тобі назустріч. Тому ніколи не можна сподіватися тільки на себе. Необхідно дотримуватися правил та краще перестрахуватися”.

Подібну виставку організовують вперше, розповідає старша інспекторка Ксенія Красовська. Надалі планують її показати мешканцям у різних частинах міста.

“Хочемо донести інформацію: найголовніше – дотримуватися тих правил, які бережуть наше життя і здоров’я, показати, що легковажність може забрати життя”, – зазначила вона.

За статистикою патрульних, за 10 місяців цього року на дорогах Сум сталось 817 аварій, у яких загинули 11 людей. Це на 60 аварій та трьох загиблих більше, ніж за весь 2019 рік.

Суспільне