У Сумах вшанували пам‘ять загиблих правоохоронців

36

Щорічно 22 серпня в Україні працівники поліції поіменно згадують своїх колег, котрі загинули під час виконання службових обов‘язків та бойових завдань. За час незалежності української держави загинули 11 працівників органів внутрішніх справ Сумської області, один з них, майор міліції Олександр Ткаченко, – в зоні АТО.

Біля меморіального комплексу «Мужності, вірності, героїзму працівників органів внутрішніх справ» зібрались керівники ГУНП області, члени сімей загиблих правоохоронців, особовий склад підрозділів та служб ГУНП. 

Поіменно згадуючи тих, хто віддав своє життя на вівтар служіння Закону та Правопорядку, вони хвилиною мовчання пом‘янули відвагу та мужність загиблих колег і запалили поминальні свічки. 

Квіти пам‘яті та шани поклали друзі, рідні та колеги на могилу Олександра Ткаченка, що загинув влітку 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні АТО. 

Світлий образ всіх правоохоронців, хто без вагань став на заваді злочинності, хто ціною власного життя захистив та зберіг життя інших людей, назавжди залишиться у пам‘яті та серцях їх рідних і товаришів по службі.

38

37