У Сумах встановили рамки-розпилювачі задля комфорту містян

Нарешті здійснилося те, про що сумчани марно мріяли упродовж років, заздрячи мешканцям інших міст! Відсьогодні й у Сумах містяни та гості можуть охолодитися в спеку, і для цього не потрібно пірнати у фонтан.

Достатньо лише пройти (один раз чи скільки вам заманеться) через водяну рамку-охолоджувач. Встановлені вони поки що у дитячому парку “Казка” і на Театральній площі, але у “Міськводоканалі”, фахівці якого і виготовили розпилювачі, кажуть, що планують встановити ще 8 рамок. Орієнтовно – на проспекті Шевченка біля кінотеатру “Дружба”, на Набережній річки Стрілки, у сквері Щастя, з обох боків на вулиці Харківській, на проспекті Лушпи та на вулиці Прокоф’єва біля Манежу.

Така рамка – зовсім не примха, а в умовах аномальної спеки, яка щороку накриває Україну і Суми зокрема, – необхідність, адже дозволяє запобігти перегріванню, тепловому та сонячному удару. І до того ж на таку рамку не витрачається багато води, запевняють у “Міськводоканалі”.

За словами міського голови Олександра Лисенка, рамки працюватимуть з 9.00 по 21.00.

Наша кореспондентка також не могла відмовити собі в задоволенні пройти через рамку і стверджує, що це дуже-дуже приємно! 😉