У Сумах з дахів звисають небезпечні бурульки

У Сумах на дахах будинків, виступаючих частинах будівель утворилися крижані бурульки. Балансоутримувачі багатьох будівель попіклувалися, аби на їх території сумчан не чатувала небезпека, але така ситуація не усюди. Біля деяких будівель у центрі міста (та й не тільки у центрі!) ходити небезпечно.

Зокрема, величезні бурульки помічені на вул. Воскресенській.

Там відсутні попереджувальні знаки та огорожа.

 

На Кооперативній вулиці кілька будівель поспіль утворили небезпечну ділянку для пішоходів. Хоч тут вже й попереджувальну стрічку почепили, але вона не допомагає, через незмогу або небажання пішоходів знайти обхідний шлях.

 

Нагадаємо, очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо; огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах; вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель протягом доби зобов’язані власники, балансоутримувачі або особи, які утримують території (будівлі).

sumypost.com