На вулицях Сум з’явиться 100 нових урн

Мерія Сум розглянула звернення, розміщене на порталі «Єдина система місцевих петицій» щодо встановлення в обласному центрі нових урн для сміття.

“В нашем городе отчасти люди выкидывают мусор прямо на тротуар, потому что просто на просто не хватает урн для мусора. Предлагаю разработать проект постепенной установки антивандальных мусорных урн по всему городу”, – писав автор петиції Володимир Ткаченко.

У відповіді на зверення міська влада повідомила, що комунальними підприємствами Сум сьогодні обслуговується 221 урна для сміття по місту та 229 урн, які знаходяться у скверах та парках. Цього року, пишуть у мерії, закуплено ще 100 урн.

“На теперішній час спільно з КП «Сумижилкомсервіс» опрацьовується питання розробки схеми розміщення нових урн для сміття, після чого вищевказані урни будуть розміщені по вулицях міста. Враховуючи численні звернення містян, на розгляд депутатського корпусу Сумської міської ради буде внесено пропозицію щодо збільшення обсягів фінансування на вказані цілі”, – відповіли у міськраді.