У Сумах за допомогою нового обладнання шукають, куди витікає вода

КП «Міськводоканал» застосовує корелятор від німецького виробника SEBA KMT для пошуку витоків води у каналізаційних мережах.

Придбане за кошти інвестиційної програми обладнання значно спростило процес пошуку поривів та пришвидшило виконання ремонтно-відновлювальних робіт. Оснащений модулем GPS та Bluetooth сучасний агрегат оперативно розраховує точну відстань до місця витоку за допомогою мультидатчиків та наземного мікрофона.

«Визначення місць ушкодження в трубопроводах може зайняти тривалий час, адже комунікації знаходяться під землею. Мобільний та енергоощадний корелятор гарантує точну локалізацію аварій. Вчасний аналіз отриманих даних є ключовим фактором для зменшення втрат води. До того ж використання цього сучасного обладнання дозволяє здійснювати розриття точно над місцем пориву труби, що призводить до суттєвого зменшення фінансових витрат, які пов’язані з благоустроєм», – говорить директор підприємства Анатолій Сагач.

Зазначимо, підприємство також виконує роботи з пошуку прихованих поривів зовнішніх водомереж на замовлення. Замовити таку послугу можна за номером (067) 5482376.