У Сумах збирають підписи за створення скверу Слави учасникам АТО

Сумчани хочуть вберегти прибережну зону Псла від двох 16-поверхових будинків. Наразі триває збір підписів під відповідною електронною петицією.

У липні 2015 року структурний підрозділ ПАТ «Сумбуд» ТОВ «С.В.В.»  просував проект рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ «С.В.В.». Йдеться про земельну ділянку в прибережній захисній смузі (ПЗП) річки Псел за зеленим парканом (навпроти ТЦ «Мануфактура», провулок 2-й Вороб’ївський, 35). Там хотіли звести дві 16-поверхівки з будівлею нового РАГСу між ними. Але для прийняття рішення не вистачило п’яти голосів депутатів міськради.

Сумчани вирішили боротися зі звалищем, яке зараз знаходиться на цій земельній ділянці, і не чекати, поки підприємство знову захоче отримати дозвіл на будівництво житлових будинків. Городяни пропонують у петиції наступне: не змінювати цільове призначення вказаної земельної ділянки; на ділянках, розташованих на перехресті провулка 2-го Вороб’ївського і вул. Харківської, 1 площею 0,087 га, і на ділянці біля мосту по вул. Харківській площею 0,09 га створити рекреаційну зону – Сквер Слави учасникам АТО, зону відпочинку загального користування з урахуванням особливостей використання ПЗП, встановлених чинним законодавством України; розірвати договір оренди з ТОВ “С.В.В.” за неналежне виконання його умов.

Джерело gorod.sumy.ua