У Сумах перепоховали загиблого Героя Олександра Кірсанова

У Сумах 14 лютого перепоховали військовослужбовця, що загинув у 2022 році в зоні бойових дій. Це 28-річний воїн Олександр Кірсанов. Чоловіка відспівали в сумському Свято-Миколаївському храмі, після цього труну привезли на Баранівське кладовище, – повідомляє Суспільне.

Захисник України загинув торік 26 лютого у Луганській області та спочатку був похований у Дніпрі, розповів офіцер сумського центру комплектування Руслан Флорчук.

“Одним зі сміливців, що став до зброї, був старший лейтенант Кірсанов Олександр Миколайович. Він проходив службу у десантно-штурмових військах. Олександр за покликом серця захищав свою державу у лавах Збройних Сил України. Він пішов на війну, щоб захистити свій дім, свою родину і нас з вами, нашу землю”, – сказав Руслан Флорчук.

Після строкової служби Олександр Кірсанов заключив контракт зі Збройними Силами. У 2014 році воював у складі 8 батареї 27-ї артбригади, розповідає військовий побратим загиблого Олег Цюкало.

Пізніше вивчився на офіцера і перевівся у 79-ту десантно-штурмову бригаду.

“Був сержантом, командиром машини. Була дуже відповідальна людина. Хоча йому тоді було 20 років всього-на-всього, він вже був командиром машини. Дуже гарна людина. Скорбимо дуже”, – сказав побратим загиблого.

“Він пройшов Дебальцевський напрямок. У липні 2014 року зайшов у зону бойових дій. І так склалася доля, що він дуже в юному віці віддав своє життя за нашу свободу”, – розповіла волонтерка 8-ї батареї Галина Ковбаса.