У Сумах планують назвати вулицю на честь Героя Дмитра Євдокимова

Завершилося громадське обговорення щодо присвоєння вулиці «Проєктна №10» найменування вулиця Дмитра Євдокимова.

Організатор обговорення – Департамент забезпечення ресурсних платежів. Ініціював розгляд присвоєння імені Дмитра Євдокимова одній з вулиць Сум народний депутат  Ярослав Юрчишин.
Пропозиції та зауваження від громадськості приймали з 31 серпня по 7 листопада.

За цей період інших пропозицій від представників сумської громади не надійшло.

Відтак, Департамент забезпечення ресурсних платежів підготує відповідний проєкт рішення на розгляд депутатського корпуса.

Довідково

Дмитро Євдокимов – солдат 95-тої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Народився у 1998 р. у м. Тростянець. Був активним учасником, а потім — інструктором патріотичного юнацького табору «Коловрат» на Сумщині. Навчався на історичному факультеті Київського Національного Університету Тараса Шевченка та у харківському осередку Української академії лідерства. Дмитро Євдокимов був талановитим молодим ученим, істориком та письменником. У 2019 році – на строковій службі у Десантно-штурмових військах ЗСУ.

Після служби поновив навчання на історичному факультеті, але не встиг завершити 4-й курс. З початком повномасштабного вторгнення вже 26 лютого 2022 року – у війську. Героїчно загинув 29 березня 2022 року, захищаючи Київ від російського агресора на Житомирському напрямку. Поховали Дмитра Євдокимова у рідному Тростянці. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).