У Сумах вже можна придбати нову марку «Воїни світла. Воїни добра»

У Сумах відбулось спеціальне погашення марки «Укрпошти» на честь працівників водоканалу, енергетиків, зв’язківців, газовиків та дорожників. Ця марка стала початком випуску нової серії.

“Сьогодні ми презентували в обіг новий блок марок, присвячений саме комунальним підрозділам, які забезпечують найбільш необхідне для кожного мешканця нашої держави”, – говорить директор Сумської філії АТ “Укрпошта” В’ячеслав Маринич.

Працівники служб зізнаються: робота у цей рік була дуже складною, працювати доводилось цілодобово, на небезпечних ділянках і в екстремальних умовах.

“Ми самоорганізувались, настроїли людей на плідну роботу, на свій обов’язок для того, щоб забезпечувати сумчан водою і водовідведенням, і нам це вдалось тільки завдяки вірі в перемогу”, – переконаний головний інженер КП “Міськводоканал” Йосип Тисівський.

 

“Щоденно мережі піддаються обстрілам, але газовики постійно відновлюють постачання газу до домівок споживачів. І це наш фронт, це наш енергетичний фронт, тому щодня, працівники «Сумигазу» стоять на сторожі газової безпеки регіону”, – говорить начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ “Сумигаз” Анастасія Шимаріна.

 

“Хочу подякувати всім енергетикам Сумщини за такий внесок в цю тяжку роботу, подякувати всім енергетикам України, а також хочу подякувати іншим структурним службам, які дають життя в кожен дім”, – каже заступник директора технічного АТ “Сумиобленерго” Олександр Маландій.

Нову марку випустили, аби вшанувати таким чином роботу воїнів світла і добра. Тих, завдяки кому в наших оселях тепло, затишно і комфортно.

“Можливо, це не все на загал видно, але ця робота постійно триває, само по собі нічого не відбувається. Коли у нас був блекаут, якраз з цими службами в робочому режимі, планово, без паніки ми проходили ті процеси, які дозволили там за добу відновити і енергопостачання, і газопостачання, і з’явилось тепло в оселях”, – говорить т.в.о. керівника Сумської ОВА Тарас Савченко.

Марку «Воїни світла. Воїни добра» можна придбати у відділеннях «Укрпошти» відсьогодні.

“Марка з 15 лютого в усіх відділеннях міста Суми є в наявності, і мешканці міста можуть вже сьогодні приходити і її купувати, 96 гривень коштує блок марок”, – запевняє В’ячеслав Маринич.

Є й ті, хто вже встиг поповнити колекцію. 

“Я не встигла придбати лише першу марку, тому що я хочу, щоб у моєї дитини залишилось щось гарне про цей рік, якійсь гарні спогади перш за все, а потім вже війна, страхи, сховища та все інше, але щоб щось залишилось гарне, саме тому ми формуємо колекцію”, – каже сумчанка Зоя.

Випуск спеціальних марок в «Укрпошті» не збираються припиняти, наступні мріють найскоріше присвятити здобуткам українських бійців на фронті.

Більше подробиць – у нашому відео: