У сумчан пропадають проїзні

КП «Електроавтотранс» до сих пір продовжує роботи по ремонту пошкодженого кабелю на тяговій підстанції №1 у сквері «Дружба».

Нагадаємо: через аварію на підстанції ділянка тролейбусної лінії на вул. Героїв Сумщини і пр. Шевченка виявилася знеструмленою, і тролейбуси №3 і №4 перестали ходити за своїми маршрутами. Замість них на ці маршрути тимчасово поставили великі автобуси, які до цього ходили по маршруту №65 «Героїв Крут – автовокзал», а по 65-му маршруту пустили автобуси середньої місткості. Здавалося б, проблему з транспортом на час проведення аварійно-відновлювальних робіт КП вирішило.

Але тут з’явилася інша – сумчани, що регулярно користуються тролейбусними маршрутами №3 і №4, стали масово скаржитися у службу «15-80» на те, що вони купили на березень проїзні на тролейбус, а тепер не можуть ними користуватися, оскільки за цими маршрутами ходить автобус.

Служба «15-80» передала це питання до відділу транспорту міськради, який спільно з КП «Електроавтотранс» тепер повинен буде придумати, як вирішити проблему з проїзними.

Джерело: shans.com.ua