У Сумській міськраді створять управління цифрової трансформації

У Сумах з’явиться управління цифрової трансформації, – за відповідний проєкт рішення проголосували депутати під час засідання ХVІІ сесії міської ради.

Відповідно до рішення №173-МР «Про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Сумської міської ради, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 липня 2016 року №1031-МР «Про затвердження структури апарату та виконавчих органів Сумської міської ради, їх загальної штатної чисельності», до складу нового управління включили відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення та відділ «Служба 15-80».

При набутті чинності даного рішення відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення змінить найменування на відділ інформаційних технологій та захисту інформації, а відділ «Служба 15-80» матиме назву «Єдиний диспетчерський центр моніторингу та збору інформації».

Окрім того, у структурі управління передбачено створення сектору забезпечення онлайн-трансляцій засідань міської ради, засідань комісій та інших засідань.

Згідно з проєктом рішення, управління цифрової трансформації працюватиме з метою створення належних умов для реалізації державної політики в сфері цифровізації, цифрових інновацій, електронного урядування та електронної демократії та розвитку інформаційного суспільства.

За рішення проголосували 28 міських обранців.

Читайте також:

  1. У Конотопі рятувальники загасили пожежу у приватному будинку

  2. У Сумах фахівці ДСНС врятували бабусю із задимленої квартири

  3. «Якось переклинило»: нетверезий житель Великої Писарівки напав на товариша з ножем

  4. У жителів Сумщини змінився постачальник газу: як і кому передавати показання лічильника?

  5. У Липовій Долині водій намагався відкупитися від поліції за їзду напідпитку

  6. Переконував, що не пив: у Сумах зупинили чергового нетверезого водія

  7. Військовозобов’язаним заборонено залишати місце проживання без дозволу військкомату, – Генштаб ЗСУ

  8. У Сумах під час сварки 32-річний чоловік вдарив сусіда обухом сокири по голові

  9. Подробиці вечірної ДТП на Харківській, у якій травмувалася дівчина

  10. Ракетним обстрілом у Шостці зруйновано підприємство та пошкоджено більше сотні квартир – у прокуратурі розпочали досудове розслідування