У Сумській ОДА – новий директор департаменту

Директором Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської облдержадміністрації став Олександр Кучков.

«Переконаний, що Ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів нашого регіону, а всі Ваші конструктивні ідеї працюватимуть лише на перспективу, на майбутнє. Бажаю міцного здоров’я, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях, енергії, завзяття, великих здобутків на цій відповідальній посаді», – зазначив, вітаючи Олександра Кучкова, заступник голови облдержадміністрації Тарас Савченко.

Кучков Олександр Володимирович народився 30 листопада 1978 року в с. Цибуленки Недригайлівського району Сумської області.

Освіта – вища. У 2001 р. з відзнакою закінчив магістратуру Сумського державного аграрного університету за спеціальністю «Агрономія»; у 2004 р. – факультет обліку і фінансів Сумського національного аграрного університету; у 2008 р. – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Трудову діяльність розпочав у 2000 р. з посади агронома у СТОВ «Мрія» Недригайлівського району Сумської області.

Шлях державної служби розпочав у листопаді 2001 року в Сумській райдержадміністрації.

З 2004 до 2013 року працював на різних посадах – від провідного спеціаліста організаційного відділу апарату облдержадміністрації до керівних посад в головному управлінні економіки облдержадміністрації (заступник начальника управління розвитку території, начальник відділу координаційно-дозвільних процедур). Також працював у Державному агентстві України з інвестицій та інновацій та Черкаській райдержадміністрації (начальник управління АПК, перший заступник голови РДА).

З грудня 2013 до лютого 2021 року працював на керівних посадах в приватних підприємствах. А з лютого 2021 року був радником голови Сумської облдержадміністрації на громадських засадах.

Поділитися в соцмережах: