У Сумській школі освітян навчали гасити пожежу

9 лютого у м. Суми представники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та обласного  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності завітали до початкової школи «Унікум». На зустріч із співробітниками ДСНС чекали не лише освітяни та обслуговуючий персонал закладу, а й представники місцевих засобів масової інформації.

Присутнім демонстрували,  як надавати домедину допомогу в надзвичайних ситуаціях. На спеціальних манекенах відпрацьовували реанімаційні заходи. Окремо розглядались основні методи зупинки кровотечі, а також способи транспортування постраждалих.

Зі слів присутніх,   найбільш захоплююче пройшло практичне тренування по використанню первинних засобів пожежогасіння. Як викладачі так і журналісти приміряли бойовий одяг та власноруч за допомогою вогнегасників навчились самостійно ліквідовувати відкритий осередок горіння.

Рятувальники Сумщини і надалі поєднуватимуть теоретичні навчання з практичними відпрацюваннями, для того аби кожен знав, а найголовніше вмів правильно поводитись у екстремальних ситуаціях.