У Сумській мерії виділяють півмільйона гривень на молодіжні проекти громадських організацій

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради проводить конкурс із визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю. Про це повідомляє Муніципальний інформаційний портал.

Його учасниками можуть стати  громадські організації, що зареєстровані в Сумах, і мають програми, орієнтовані на сумчан. За словами заступника мера, голови конкурсної комісії Степана Пака, від конкурсантів чекають проекти, що принесуть істотну суспільну користь, не обмежаться проведенням однократних акцій, а матимуть перспективу.

Загальний бюджет конкурсу складає 500 тис. грн. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, – 50 тис. грн. Громадська організація має забезпечити 25 % необхідного обсягу фінансування проекту у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів.

Прийом конкурсних пропозицій триватиме із 17 березня до 16 квітня 2016 року. Заявки приймають по робочих днях із 13:00 до 16:00 (м. Суми, вул. Харківська, 35). Долучитись можуть громадські організації, що зареєстровані та працюють не менше двох років. Один конкурсант може подавати кілька проектів.

Тематика пропозицій:  утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих цінностей у молоді; формування та пропаганда здорового й безпечного способу життя; cтворення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості; розвиток неформальної освіти; зайнятість молоді.