У сумських ковідних стаціонарах лікується 105 пацієнтів

У Сумах, як і в цілому по Україні, спостерігається тенденція до зменшення кількості нових випадків зараження коронавірусною інфекцією і відповідно – госпіталізацій. На сьогодні у ковідних дорослих стаціонарах перебуває 86 пацієнтів. Всього в медустановах Сум від COVID-19 лікується 105 городян. Про це 14 червня на апаратній нараді в мерії повідомила заступниця начальника міського відділу охорони здоров’я Наталія Кіпенко, передає ВШ.

“У міській лікарні №5 перебуває 58 осіб (40 пацієнтів – на кисневій підтримці, 10 – у відділенні інтенсивної терапії, 4 хворих підключені до апаратів ШВЛ). У міськлікарні №4 госпіталізований всього один хворий. У клінічній лікарні Святого Пантелеймона – 27 пацієнтів (2 – у відділенні інтенсивної терапії, один – на апараті ШВЛ). У дитячій міськлікарні Святої Зінаїди лікується 19 дітей (3 – у відділенні інтенсивної терапії, дихають самостійно). Також в дитячій лікарні перебуває 43 дитини з іншими інфекційними патологіями. На сьогодні в лікувальних установах міста в наявності 68 вільних ліжок для госпіталізації дорослих і 53 – для дітей, все забезпечені киснем.

Також сумчани лікуються і в лікарнях обласного підпорядкування. У медичному центрі інфекційних хвороб ім. З. Красовицького перебувають 13 пацієнтів (2 – у відділенні інтенсивної терапії, на апаратах ШВЛ). У госпіталь для ветеранів війни поміщені 24 хворих (5 – у відділенні інтенсивної терапії, один пацієнт підключений до апарату ШВЛ). В обласній лікарні перебуває 4 сумчан (один – у відділенні інтенсивної терапії)”.

Поділитися в соцмережах: