У театрі Щепкіна вітали освітян з професійним святом

Сьогодні в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М. Щепкіна вкотре вітали працівників освіти з професійним святом.

Представників дошкільної, професійно-технічної освіти, інтернатів, гімназій, шкіл для обдарованих дітей, НВК, закладів вищої та післядипломної освіти вітали піснями та танцями вихованці різних музичних, танцювальних шкіл та колективів Сум.

З вітальним словом до освітян та гостей свята звернувся Сумський міський голова Олександр Лисенко та керівник апарату обласної адміністрації Дмитро Живицький. Почесними грамотами, подяками міського голови та цінними подарунками нагороджував Олександр Лисенко викладачів, соціальних працівників та вчителів, які виховали здобувачів найвищого балу на ЗНО 2018. Дмитро Живицький нагороджував освітян грамотами від голови Сумської ОДА та Міністерства освіти і науки України. Директори, соціальні працівники, викладачі, вихователі, вчителі, майстри не тільки насолоджувалися концертом, а й на згадку фотографувалися на спеціально обладнаних локаціях.

Галіна Корявко