У Тростянецькій громаді перевіряють оселі, де живуть переселенці

Працівники відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради розпочали вибіркові перевірки осель, власники яких безоплатно прихистили переселенців за державною програмою «Прихисток».
Про це повідомляють у Тростянецькій міській раді.
Постановою КМУ № 936 від 1 вересня 2023 року внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Змінами, що внесені до пункту 8, передбачено що представники уповноваженого органу зобов’язані вибірково перевіряти інформацію від власників осель, які подають заяви на отримання компенсації за прихисток переселенців.
“Ми перевіряємо факт проживання внутрішньо переселених осіб за вказаною адресою, а також їх особисті документи: паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО та документ про реєстрацію. Мета таких візитів — перевірити правдивість інформації від власника житла, який поселив у своєму помешканні громадян категорії ВПО на безоплатній основі”, — говорить Світлана Соболь, начальниця відділу соціального захисту населення Тростянецької міськради.