У Тростянці попрощалися з захисником України Олексієм Горбуновим

Тростянчани попрощалися й провели в останню земну дорогу свого земляка, солдата Збройних Сил України Горбунова Олексія Дмитровича.

Живим коридором проводжали тростянчани Олексія Горбунова. Ціною свого життя Олексій здійснив найбільший подвиг—віддав його за світле майбутнє рідної Батьківщини. На віки-вічні його ім’я золотими літерами буде вписане в історію Тростянця.

Олексій Горбунов народився 27 липня 1999 року в Тростянці. Закінчив міську школу № 4, Тростянецьку дитячу музичну школу, був вихованцем Палацу дітей та юнацтва. Олексій мав велику прихильність до музики, гарний музичний слух, неабиякі акторські здібності. Він майстерно грав на гітарі, акордеоні, контробасі, був кращим гуртківцем Палацу, у юнацькому віці став одним із музикантів гурту «Акустичний Тростянець».

Після школи Олексій вступив до Сумського державного педагогічного університету на музичний факультет. Він мріяв навчатися й далі, хотів стати професійним музикантом, виступати на великій сцені. Як же прикро, що клята війна зруйнувала всі його плани і умить обірвала молоде життя на злеті…

«Веселий, товариський, добрий, співчутливий. Він спішив жити. Швидко дорослішав, у старших класах був дуже відповідальним, завжди відгукувався на мої прохання», – згадує вчителька Тетяна Лустенко. «Олексiй був свiтлим, добрим, позитивним. Вiн дуже любив свою маму, піклувався про неї. Завжди був активним і надзвичайно талановитим хлопцем», – згадує Світлана Галушкіна, директор дитячої музичної школи.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення російської нечисті, Олексій пішов добровольцем до лав ЗСУ. Він служив навідником танкової роти окремої механізованої бригади, з честю та гідністю ніс військову службу. Життя Героя обірвалося 7 лютого 2023 року, під час ворожого танкового обстрілу. Олексію навіки залишилося 23 роки…

Прощалися з загиблим Героєм, взявши участь у траурній церемонії, його найрідніші люди, бойові побратими, міський голова Юрій Бова, працівники Тростянецької міської ради, учителі, однокласники, друзі та небайдужі мешканці міста.

На честь Героя пролунали залпи військового салюту. Тростянчани схилили голови перед світлою пам’ятью загиблого. Спочивай з миром, дорогий друже, хай рідна українська земля буде тобі пухом…

Вічна пам’ять. Вічний біль. Вічна пошана. Вічна слава Герою.