У Тростянці визначилися з кандидатурою на посаду помічника ветерана

Тростянецька громада долучилася до експериментального проекту Мінветеранів із запровадження в Україні інституту помічника ветерана.
Помічник ветерана – фахівець у громаді, який здійснює індивідуальний супровід ветеранів та сприяє ветеранам у реалізації їх можливостей, прав, гарантій, пільг. Його головним завданням є всебічна допомога і сприяння Захисникам та Захисницям у повноцінній адаптації до мирного життя.
Наразі триває процес відбору кандидатів. Кандидаткою у помічники ветеранів у Тростянецькій громаді стала Ірина Мартиновська, дружина загиблого в бою за звільнення Тростянця з окупації Івана Мартиновського, бійця ДФТГ «Тростянець 1».
Ірина Мартиновська успішно пройшла конкурсний відбір у кандидати на посаду «Помічник ветерана». До складу конкурсної комісії увійшли Світлана Соболь – начальниця відділу соціального захисту населення, Ольга Шахова – директорка КУ «центр надання соціальних послуг», Юлія Андрущенко – спеціалістка юридичного відділу.
Нагадуємо, що помічником ветерана може стати:
– громадянин України, який є ветераном війни;
людина, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною;
– член сім’ї ветерана, або постраждалого учасника Революції Гідності;
– член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
– член сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.
Помічник ветерана повинен мати ступінь освіти не нижче молодшого бакалавра.
Відбір у корпус помічників ветерана здійснюється на конкурсній основі за допомогою цифрових інструментів.
Кандидат на посаду помічника ветерана подає заяву в електронній формі на участь у конкурсі через інформаційний портал Е-ветеран.