У Тростянці триває переоснащення шкіл і садочків. За чий рахунок?

Заклади освіти у Тростянецькій ОТГ ремонтуються й оснащуються за рахунок бюджету, а не за рахунок «добровільних» внесків батьків.

У Тростянецькій міській громаді триває робота по переоснащенню шкіл та дитячих садочків, поліпшенню їх матеріальної бази. Як і в минулому році, батьківські кошти в заклади освіти громади не залучаються. Всі ремонтні роботи та закупівлі здійснювалися за кошти бюджетний кошт – був використаний залишок освітньої державної субвенції та кошти бюджету Тростянецької громади. Про це йшлося на останньому засіданні виконавчого комітету, повідомляє Тростянецька міська рада.

Протягом звітного періоду із залишків освітньої субвенції в сумі 3 млн грн використано 210,7 тис. гривень. Зокрема, було придбано в школи 310 високоякісних енергоекономних світильників на суму 94, 9 тис. грн; меблів для школи № 2 – 24, 4 тис. грн; холодильник у Смородинську школу– 9, 1 тис. грн; три багатофункціональних пристрої, принтер – 46, 6 тис. грн.

За рахунок бюджету Тростянецької громади здійснено поточний ремонт мережі теплопостачання в міській школі № 3 на суму 45 тис. грн.

У звітному періоді для закладів загальної середньої освіти придбавалися за кошти бюджету Тростянецької міської ОТГ миючі засоби, медикаменти, посуд на загальну суму 46 тис. грн, а також розетки, замки, господарчий інвентар на суму 26,1 тис. грн.

Для дитячих садочків громади у 1-у кварталі придбано коштом бюджету громади миючі засоби, медикаменти, на загальну суму 35,8 тис. грн, канцтовари 11,7 тис. грн, м’який інвентар на суму 4,6 тис. грн, господарчий інвентар на суму 13,3 тис. грн.

Також кошти бюджету громади було спрямовано на поточний ремонт мережі теплопостачання та каналізації в дитсадку «Ромашка»(загальна сума – 9,8 тис. грн.).

Для недопущення розповсюдження коронавірусу за кошти місцевого бюджету придбано 7 безконтактних термометрів на загальну суму 15,5 тис. грн, закуплено дезінфікуючі засоби на суму 5,7 тис. грн, 739 захисних масок на загальну суму 6, 7 тис. грн.