У центрі Шостки чорнобильці згадували Порошенка злим і нетихим словом

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають у Шостці, приєдналися до Всеукраїнської акції протесту, яка проходила сьогодні, 15 червня.

Біля Центру культури і дозвілля зібралися кілька десятків шосткинців. Керівник міськрайонної організації інвалідів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобильців України» Василь Ожоганич зачитав звернення до Президента Петра Порошенка.

«Українські чорнобильці не можуть і не будуть терпіти таку цинічну бездіяльність влади щодо виконання конституційного обов’язку захищати права постраждалих, що прямо прописано у статті 16 Основного Закону України, бо мова йде, без перебільшення, про життя інвалідів, ліквідаторів, евакуйованих, переселених, дітей, інших категорій постраждалих», – йдеться в зверненні.

Чорнобильці вважають: влада намагається знищити залишки системи соціального захисту постраждалих від аварії на ЧАЕС. Зокрема, пенсійне забезпечення. Прозвучала вимога невідкладного розгляду Верховною Радою і прийняття законопроекту про поліпшення пенсійного забезпечення інвалідів-чорнобильців.

Голова міської організації «Союз Чорнобиль» Юрій Авдасєв зазначив, що на акцію протесту в Шостці прийшло дуже мало людей: «Мене це вражає!». За його словами, як тільки доходить до якогось конкретного заходу, люди залишаються байдужими.

Джерело: shostka.info