У центрі Сум через паркан кіпрської фірми дорожники кладуть кривий бордюр

Земельна ділянка за синім парканом біля центрального ринку не дає сумським дорожникам вирівняти проїжджу частину, яка зараз капітально ремонтується.

“Я був на ринку. Технічне питання. Бордюр по лівій стороні, як їхати від Горького до центрального ринку, робить великий зигзаг через забор так званої земельної ділянки. Хоча за проектом видно, що там бордюр повинен бути прямий. Чи вдасться його вирівняти “, – звернувся сьогодні, 11 липня, на апаратній нараді заступник мера Віктор Волонтирець до директора КП “Шляхрембуд” Олександра Вегери.

Головний дорожник відповів, що фірма-власник земельної ділянки знаходиться на Кіпрі, тому робляться спроби лише максимально підійти до паркану. Заходити на територію ділянки дорожники не планують – бояться кримінальної справи.

Заммера натякнув, що, очевидно, паркан стоїть далі від кордонів відведеної ділянки, але Олександр Вегера зазначив, що паркан стоїть у 5 метрах нижче, ніж повинен бути.

“Я як дорожник розумію, що повинен був зробити дорогу з нормальним радіусом. Але навіть Лушпа не зміг свого часу зменшити цю земельну ділянку. Але ми будемо намагатися максимально збільшити радіус”, – підсумував Вегера.

Джерело: gorod.sumy.ua