У центрі Сум нова поліція навчила водіїв правильно паркуватися. Але ненадовго

Сумчанин Дмитро Горда виклав у Фейсбуці фотографію з Покровської площі, на якій видно, як уперше за багато років автівки припарковані згідно з дорожніми знаками: лише з одного боку і перпендикулярно бордюру.

“Сьогодні, після неодноразових спроб Національної поліції, вони добились дієвого результату. Як відомо по лівій стороні дороги (на фото) постійно паркувались авто, хоча знак забороняє навіть зупинку. То тепер все згідно правил. Радує не тільки результати Н. поліції, а спосіб, який вони застосували, який став дієвим без їх подальшого втручання. Достатньо було зранку контролювати паркування. А далі всі паркувались – “як всі”. Перемога!.. Фото зроблено о 15. До цього часу я постійно бачучи цю дорогу, не бачив жодного авто припаркованого з ліва”, – написав сумчанин.

Щоправда вже о 15:30 він додав у коментарях, що ситуація різко змінилася, і продемонстрував інше фото:

13178938_984960971572079_2159601172834632482_n

“Накаркав”. 15:30″, – написав тепер Дмитро. З ним погодився і дехто з наступних коментаторів. “Ребята я конечно не знаю, где вы берете вот такие вот классные фото, но сегодня в 15.00 проезжавши на маршрутке возле универмага киев все было по-старому. Как была парковка, так она и осталась. Никаких изменений мною небыло замечено… к сожалению ((“, – відзначив Сергій Шевченко.

Але переважна більшість сумчан висловили сподівання, що це справа часу і невдовзі городяни все ж таки звикнуть правильно паркуватися.

“За день все не решится… никто и не утверждает, что эта профилактика принесёт долгоиграющий результат. Пока. Со временем, надоест людям платить штрафы – лучше будет дольше”, – пише Єгор Губенко. “Все будет ок. Со временем копы выработают у людей привычку 🙂 приобретенный рефлекс так сказать”, – додав Сергій Качанов.