У центрі Сум створили “Писанковий сад”

28 квітня у сквері ім. Т. Г. Шевченка розкинувся «Писанковий сад», створений зусиллями учнівської молоді, вихованців Палацу дітей та юнацтва, художньої школи ім. Лисенка.

За словами начальника відділу культури та туризму Наталії Цибульської, цьогоріч вперше до Великодня вбрали не лише сквер, а й вул. Соборну. Тут понад 500 експонатів.

На розсуд журі були представлені Великодні інсталяції, писанкові дерева, кошики, пано. Організовано виставку-продаж святкової здоби. Наталія Цибульська відзначила, що з кожним роком кількість учасників збільшується, розширюється палітра витворів.

Цього дня визначили кращих майстрів у трьох номінаціях: на кращу різнокольорову писанку, Великодню паску, Великодню композицію.

Традиційно місто Суми бере участь у Всеукраїнському фестивалі писанок, який проходить у рамках проекту «FolkUkraine». Цього року він стартував 23 квітня в Національному заповіднику «Софія Київська». Сумські майстрині розписали дві 70-сантиметрові писанки, які увійдуть до Всеукраїнської колекції, мандруватимуть світом і представлятимуть наше місто та область.

DSC05940