У жіночій консультації Сумського пологового будинку встановлять кондиціонери

Нинішнє літо, якого ми всі так чекали, виявилося неабияк спекотним. Від цього страждають всі, навіть ті, хто любить тепло і яскраве сонце. Некомфортно й парко на вулиці, у маршрутках, в магазинах, лікарнях… І, як виявилося, в жіночій консультації Сумського міського пологового будинку. На це в соцмережі в одній із сумських груп поскаржилася сумчанка, пише ВШ.

«Ось сиджу в жіночій консультації, і моєму обуренню немає меж, – написала пацієнтка. – Молодці, звичайно, забабахали тут євроремонт, а повісити кондиціонер забули. У приміщенні +28! Вагітні сидять, хльостають воду і витираються від поту хто чим. Чому таке ставлення до пацієнтів? Сподіваюся, цей пост побачить керівництво і вживе заходів зі встановлення підлогового або іншого кондиціонера. Ми приходимо на прийом за записом на свій час, а сидимо в задушливому приміщенні по півтори години (як у нас водиться, деякі потрапляють до кабінету без черги по знайомству або ж щось “запитати”, “забрати” і т.ін.). У приміщенні – близько 30 людей, і всі дихають через раз – мокрі й замучені… Прохання вжити заходів!»

На повідомлення жінки тут же посипалася коментарі. Деякі в групі відзначали, що насправді у приміщенні консультації не так і жарко, і ніяких особливих черг там немає.

«Та ви дама балувана – тим більше що за прийом не платите ні копійки, а вимагаєте як з приватної клініки, – відреагувала Yulia Sych. – Взагалі не бачу як такої проблеми у відсутності кондиціонера. Після його установки почнуть скаржитися, що холодно, і вони застудилися, сидячи в черзі. Жінкам взагалі складно догодити, а вагітним так і поготів».

«Потрібно радіти і таким хорошим змінам, раніше і цього не було, і все було чудово, – додала Наталія Зіміна. – Коли справа дійде до пологового залу, то, повірте, вам буде все одно, є там кондиціонер чи ні. Головне – щоб поруч були хороші фахівці».

Проте керівництво пологового будинку на проблему спеки відреагувало буквально відразу ж. Як повідомила директорка медустанови Ольга Чирва, при виконанні ремонту корпусу жіночої консультації облаштування кондиціонерів передбачено не було – оскільки технічні характеристики будівлі не дозволяли їх встановити у коридорах.

«У нас не приватний пологовий будинок, щоб можна було включити всі складові комфорту, як хто собі його представляє, – повідомила керівниця. – Однак і так зроблено багато, щоб істотно поліпшити умови перебування пацієнток і персоналу. Впевнена, жінки оцінили сучасні хол, кабінети, палати. Абсолютно все змінилося! Те, що жарко в коридорах, залежить від температури повітря за вікном. Будівля нагрівається, коли тримається високий плюс цілодобово. Але це не завжди. Рятують вода, вологі серветки. До того – ж періодичне провітрювання і вологе прибирання з нашого боку.

І все ж, щоб створити комфорт для наших пацієнток, ми знайшли можливість встановити кондиціонери в коридорі другого поверху жіночої консультації (де кабінети прийому). З суботи там почалися роботи. Жінки відчують приємну прохолоду під час відвідин фахівців. Трохи почекайте, і буде вам комфортно».

Що ж стосується тривалого очікування під кабінетами, то з цього приводу директорка пологового будинку готова спілкуватися з кожним, кому довелося витратити на це додатковий час.

«Запрошую на прийом до адміністрації – з чіткими фактами очікування (до якого лікаря були записані, скільки довелося чекати і т.п.). Обов’язково відреагуємо на подібні випадки», – підсумувала Ольга Чирва.

Поділитися в соцмережах: