Учитель з Сумщини став співавтором посібника з української мови для 5 класу

Михайло Дмитрович Білясник, учитель української мови та літератури Шосткинської гімназії, став співавтором підручника з української мови для 5-х класів Нової української школи. Інші співавтори – професорка Олена Семеног, кандидат педагогічних наук Тетяна Дятленко, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії Валентина Волницька.

Наразі за цим посібником навчаються пілотні 5 класи шосткинської гімназії. Посібник складається з першої та другої частини для першого семестру і зараз вже готується для другого семестру.

Як розповідає Михайло Білясник, їхній науковий колектив намагався осучаснити та оновити зміст навчальної книги. Посібник має чимало родзинок, зокрема QR-коди, відсканувавши які за допомогою телефону, учні отримують додаткову цікаву інформацію.

«Поряд із текстами класиків української літератури дуже багато сучасних текстів – тобто реалії нашого дня на сторінках цього посібника», – говорить Михайло Дмитрович

За його словами, навчання за посібником учням подобається.

«Кожен його параграф вміщує творче завдання: говорити, писати нашою державною українською мовою», – пояснює педагог.

Треба зазначити, що підручник буде цікавим не тільки дітям, а й дорослим.

«Ми вирішили, що він повинен бути цікавим для учня, для учителя та батьків. Наразі я можу з впевненістю сказати, що, апробовуючи підручник у стінах шосткинської гімназії, ми отримали схвальні відгуки від батьків», – наголосив Михайло Білясник.

Майбутній підручник з української мови наразі вже у Міністерстві освіти та науки. Якщо рукопис успішно пройде експертизу, його розішлють в електронному вигляді навчальним закладам України. Далі вже педагогічні ради визначатимуться, обирати його для навчання чи ні.

shostkanews.city