Українська вишиванка: данина традиціям чи сучасний тренд?

А тут і роздумувати немає над чим: і те, й інше! Українська вишиванка – це одяг, який, маючи прадавні традиції, якимось дивним чином залишається сучасним і модним, і мода ця розповсюджується не тільки на нашу країну, а й на весь світ. Сторінки fashion-журналів просто рясніють фотографіями світових зірок, вдягнених у вишиванки.

Наша вишиванка має навіть свій день, тож щорічно у третій четвер травня у Сумах, як і по всій Україні, кількість красивих людей на метр квадратної площі просто зашкалює! Свято з відносно недавньою історією вже встигло полюбитися мільйонам наших співввітчизників і навіть іноземцям (особисто автор цього тексту знає німця, який із превеликим задоволенням носить вишиванки і в себе на Батьківщині, і, приїжджаючи в Україну, і це лише один приклад).

І не має значення, чоловік ви чи жінка, молодий чи поважного віку, худий чи не дуже, високий чи невеличкий, зрештою, українець ви чи представник іншої етнічної групи: одягнувшись у вишиванку, ви автоматично стаєте ще гарнішим, аніж були до того. Перевірено! Як не дивно, але вишиванка – це такий одяг, що прикрашає кожного.

Ще однією унікальною особливістю вишиванки є її сучасність і доречність у будь-якій ситуації. Це одяг, в якому ви впевнено і зручно почуватиметеся і на парі в університеті, і на роботі, і на відпочинку, і на концерті, і на фотосесії, при цьому не виглядаючи музейним експонатом. Вишиванка – це стильно! Вишиванка – це круто! Вишиванка для сучасного українця – must have!